O firmě Pravan

Naše společnost byla založena roku 2000 s jasnou vizí vytvořit kvalitní systém pro spánek a úsporu místa bez vzhledových kompromisů.

Při návrhu sklopné postele jsem vyšel z ideálů lůžka, na kterém nepoznáte, že se jedná o sklopnou postel a v zaklopeném stavu není k rozeznání od klasické skříně. Vytvoření takového systému však neslo velké požadavky na sklápěcí mechanizmus.Tento se podařilo po nesnadném vývoji a díky nástupu nových technologií (laserová výroba dílců, svařování v přípravcích a 6 ložisek pro otáčení a posuv) dostat do stavu spolehlivosti a bezporuchovosti.

Výsledkem je patentovaný systém KLASIK, který nevychází z žádného známého řešení a je tedy ojedinělým systémem.

Do našich sklopných postelí je možné použít libovolnou typizovanou matraci do výšky 17 cm a rošt o výšce 5 cm.Pro bezproblémové zaklopení postele vč.přikrývek je tedy celková výška limitovaná 22 cm.

Ideálním a velmi oblíbeným řešením je možnost zakomponování sklopné postele Klasik do nábytkových sestav na míru, jejichž skladba je ve spolupráci s naším designérem individuálně řešena dle Vašich představ a požadavků.https://www.pravan.cz/sklopne-postele/nabytkove-sestavy.html

Doprava a montáž

Montáž a dopravu zajišťujeme po celé ČR za zvýhodněných podmínek, při čemž je účtována DPH 15 % z celkové ceny zakázky.

Stejné služby poskytujeme také našim zahraničním zákazníkům ze sousedních států (Slovensko,Polsko,Rakousko,Německo + Švýcarsko).

Do vzdálenějších zahraničních destinací zajišťujeme zasílání demontovaných postelí v dřevěných bednách o rozměru 0,7x0,7x2,1m  a váze cca 150 kg. Tato služba je prováděna spedičními firmami při minimálních nákladech téměř do celého světa.V tomto případě si montáž postele zajišťuje sám zákazník dle dodaného montážního návodu ve formě videa.

Doufám, že budete při rozhodování příznivě nakloněni naší společnosti a zařadíte se tak k dalším spokojeným uživatelům tohoto ojedinělého druhu nábytku.

 

Pavel Urban

majitel společnosti 
© Clyde - webdesign, tvorba webu & SEO
© Pravan - sklápěcí postele a výklopné postele