Reference a zkušenosti zákazníků

Vybrané reference na sklopné postele s fotogalerií

Ohlasy našich zákazníků


---------- Forwarded message ---------
Předmět: postel Bendová
Datum: po 20. 8. 2018 17:49
Od: Zuzana Bendová <Zuzana...@...cz>
Komu: PRAVAN spol. s r.o. <info@pravan.cz>

Vážená paní Svobodová,

píši Vám s velkým poděkováním ohl. mé nové sklopné postele se skříňovými nástavci. Volala jsem nejdříve hned po termínu instalace, ale měla jste pravděpodobně dovolenou a pak zase já, dostávám se proto k emailu se zpožděním.

Chtěla jsem říct, že postel je naprosto nádherná, esteticky a designově dokonalá a také z hlediska funkčnosti a používání velmi dobře vymyšlená, snadno ovladatelná.

Mám z ní obrovskou radost a jsem moc ráda, že jsem si před její koupí dala práci s průzkumem trhu a zvolila právě Pravan.

Můj dík patří potom zejména Vám, která jste se mnou trpělivě řešila varianty postele v nestandartním barevném provedení a také panu majiteli, že svolil k výrobě v takto netradičním provedení. Proti posteli mám umístěný momentálně gauč, a tak každý den se zalíbením pozoruji postel jako umělecké dílo:-)

Velmi ráda bych si ve stejném designu a dekoru pořídila i šatní skříň (šířka 2m, výška asi 2,6m) s klasickými otevíravými dvířky, bohužel truhlářská firma Apokork v místě mého bydliště, která se specializuje na výrobu skříní, že neumí vyrobit dvířka složená ze dvou desek. Každopádně Vám se to povedlo, protože skříňové nástavce nad postelí ze dvou barev desek vyrobeny jsou a vypadají skvěle. Proto bych Vás ráda požádala, zdali si mohu  u Pravanu nechat vyrobit i tuto šatní skříň, budu mít jistotu, že vše bude v krásném provedení a kvalitě, vše je opravdu pečlivě vyrobeno, hrany, sesazení desek...  Přišla bych s konkrétním rozpracovaným návrhem, abych Vás tentokrát tak dlouho nezdržovala. Materiály by byly shodné, jako u postele....

Velice děkuji za krásný výrobek a budu se těšit na případné pořízení dalšího nábytku:-)

Zuzana Bendová

 

-------- Přeposlaná zpráva --------

Předmět:     Re: Objednavka z 30.4.2015
Datum:     Wed, 6 Dec 2017 10:42:48 +0100
Od:     Zdenek Hartman <zdenek@...cz>
Komu:     info@pravan.cz

Vážený pane Urbane,

omlouvám se, že se ozývám až po více než dvou letech..., ale vzpomenu si na Vás vlastně každý večer, když jdu spát... a samozřejmě pouze v dobrém! Postel + skříň od Vás byla asi moje nejlepší životní investice... každý den si Váš výtvor i po tak dlouhé době s radostí prohlížím a spánek je od té doby, co ji mám také mnohem kvalitnější.

Ještě jednou moc děkuji... všem návštěvám se dosud chlubíme a doporučujeme :-)

Pozdravujte doma a kdybyste někdy potřeboval něco kvalitního na sebe, tak se na nás neváhejte obrátit.

Mějte se hezky a pohodové svátky!

Zdeněk Hartman
Tel.č. 777...

 

-------- Přeposlaná zpráva --------

Předmět: Poděkování
Datum: Wed, 04 Oct 2017 08:39:22 +0200 (CEST)
Od: Ludmila....@seznam.cz
Komu: info@pravan.cz


Dobrý den pane Urbane,

chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní postel, rychlá a profesionální montáž mne překvapila. S Vaším výrobkem jsem velmi spokojená a obdivovali jej i všichni moji rodinní příslušníci. Jsem moc ráda, že mám postel právě od Vaší firmy. Omlouvám se za pozdní reakci, až budu mít kompletní nábytek pošlu foto.

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

Hezký den

Vlčková Ludmila

Liberec
Tel. 777 ... ... 
© Clyde - webdesign, tvorba webu & SEO
© Pravan - sklápěcí postele a výklopné postele