Naďa Uvírová, Hradec nad Moravicí

Reference na nábytkovou sestavu se sklopnou postelí Pravan

Dobrý den paní Svobodová a pane Urbane,

chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za realizaci nábytkové sestavy se sklopnou postelí.

Pro Vaši  firmu jsem se rozhodla na základě informací internetových stránek, Facebooku, recenzí a především perfektní komunikace a vstřícnosti s paní Svobodovou od samotného počátku spolupráce. Mé rozhodování ve většině případů ovlivňují prvotní pocity, které mě opět nezklamaly. Výběr firmy Pravan byl správným rozhodnutím a jsem mu velice ráda. Přiznám se, že jsem sice měla z počátku určitou představu o vzhledu nábytkové stěny, ale teprve po vzájemné komunikaci s paní Svobodovou dostávala sestava určitou "hmatatelnost" :-), kterou jsme vzájemně doladily :-).

Nemohu popřít, že jsem měla obavy z kvality dodaného nábytku. Nikde jsem se s nábytkem vyráběný firmou Pravan nesetkala a také neznám nikoho, kdo by s Vaší firmou měl zkušenosti. Musím uznat, že jsem tak svým výběrem zabrouzdala tak trošku do neznámých vod. Jsem člověk, který si potrpí nejen na detaily, ale především na precizní zpracování. Opět musím jen chválit, jsem nadmíru spokojená.

Co se týká samotné realizace, Vaši zaměstnanci byli nuceni potýkat se z nerovností podlah a stěn, jak to obvykle v panelovém domě bývá. Pánové byli velmi klidní a k danému problému našli řešení.

Nábytková sestava předčila mé očekávání, vypadá velmi hezky a věřím, že bude sloužit k mé spokojenosti mnoho let. Ještě jednou přijměte můj dík za perfektní spolupráci, vstřícné jednání a lidskost, která v dnešní době není samozřejmostí.

Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků :-)

S pozdravem

Naďa Uvírová, Hradec nad Moravicí 2020



 
© Clyde - webdesign, tvorba webu & SEO
© Pravan - sklápěcí postele a výklopné postele